אודותינו

אודות מפצח המנעולים

מפצח המנעולים היא חברה המספקת שירותי פריצה מסוגים שונים בפריסה ארצית. אנו מחזיקים צוות מנעולנים מיומן, בעל ניסיון ובעל ידע רב בכל סוגי המנעולים.

כל המנעולנים שלנו בעלי תעודת יושר במשטרה והם אנשי מקצוע ישרים ואמינים.

כמו כן אנו מקפידים להתעדכן בכל השכלולים והעדכונים שיש בתחום המנעולים והמנגנונים השונים של דלתות כניסה, מנעולי רכבים וכספות שונות.

אנו מספקים שירותי פריצה בפריסה ארצית במקרים הבאים:

  • פריצת כספות – אנשים מחזיקים כספות בבית ושומרים בהן נשק, דרכונים, כסף מזומן, תכשיטים ועוד. בארץ אפשר למצוא סוגים רבים של כספות, החל מכספות פשוטות עם מפתח וכלה בכספות משוכללות בעלות מנגנון דיגיטלי. כל המנעולנים שלנו מתמצאים בכל סוגי הכספות והמנגנונים השונים ולכן פורץ כספות מיומן יגיע לקריאה של פריצת כספות במהירות האפשרית.
  • פריצת רכבים – אנו מקפידים להתעדכן באופן שוטף בכל הדגמים של הרכבים בכל החברות. משום כך אנו יכולים לספק שירותים של פורץ מכוניות מיומן, שיגיעו אליכם במהירות ויידע כיצד לפרוץ את הרכב במינימום נזק למנגנון ולדלת.
  • פריצת דלתות – יש לפרוץ דלתות כניסה בכמה מצבים. בין אם איבדנו את צרור המפתחות ובין אם הדלת נעולה ואי אפשר להשתמש בה. פורץ דלתות מיומן מטעמנו יבצע את העבודה במהירות בלי לגרום נזק לדלת היקרה או למשקוף.
  • החלפת מנעול – במידה והמנעול שיש לכם לא תקין, נציע לכם מנעול ממבחר המנעולים שאנו מחזיקים.
  • פריצת אופנועים – אנו יודעים לפרוץ מנעולים של אופנועים. בין אם מדובר במנעול דיסק ובין אם מדובר במנעול שרשרת. גם אם בעל האופנוע טרק בטעות את הארגז עם המפתח בפנים, נשלח אליכם פורץ אופנוע זריז שיעזור לכם בלי להרוס את מנגנון המנעול.

אנו עובדים עם מאות לקוחות מרוצים בכל אזור המרכז. צוות המנעולנים שלנו מספק שירותי פריצה מקיפים לאנשים פרטיים, לוועדי עובדים, למפעלים, לחברות אחזקה, למבני תעשיה ועוד.

המוניטין שלנו הוא הנכס החשוב ביותר, שכן אנו מקפידים על עמידה בזמנים, על מחיר הוגן, על שירות ללא פשרות ועל אחריות מלאה למוצרים ולשירות שסיפקנו.

חברת מפצח המנעולים עומדת לרשותכם בכל בעיה של מנעולנות. אנו זמינים לקריאה 24 שעות ביממה, בכל שעות השבוע, גם בשבתות ובחגים.

התקשרו אלינו בכל עת וקבלו מידע מעודכן ואמין לגבי השירות שאתם זקוקים לו. נשמח לסייע ולעזור בכל שעה ואנו מתחייבים על מקצוענות ללא פשרות, על יחס אישי ועל אדיבות לכל אחד.