תיקון דלתות פלדלת

תיקון דלתות פלדלת / רב בריח

לשירותי תיקון דלת פלדלת – חייגו עכשיו: 077-342-3100 – מפצח המנעולים

דלתות פלדלת הן הדלתות הנפוצות בישראל. זו דלת העשויה מגוף פלדה עמיד במיוחד, ומנגנון הנעילה “רב בריח” נחשב למנגנון נעילה מהטובים בעולם.

תיקון דלתות פלדלת יכול להתבצע על ידי פורץ מנעולים בעל ניסיון המצויד בכלי עבודה המותאמים לדלת זו.

תקלות נפוצות בדלתות פלדלת הן:

  • יציאת דלת הפלדלת מאיזון.
  • אחת מזרועות הנעילה המחוברות למנגנון השתחררה.
  • המנעול התקלקל או עבר חבלה.
  • ציפוי הדלת התקלף או רוצים להחליפו לאחר.

מנעולן במפצח המנעולים מספק שירותי מנעולנות מקיפים, כולל פריצת רכבים, פריצת אופנועים, פריצת דלתות, פריצת כספות וכמובן הוא בעל ניסיון ומורשה בתיקון דלתות פלדלת מכל הסוגים. כל תיקוני הדלת הם באחריות על העבודה ועל השירות.

איזון דלת פלדלת

האם ניתן לאזן דלת פלדלת?

בוודאי שניתן ואנו עושים זאת כדרך שגרה.

דלתות רב בריח עשויות פלדה ולכן משקלן הרב יוצר לחץ על הצירים. עם הזמן מתעורר הצורך לאזן את הדלת, במיוחד אם היא נפתחת ונסגרת בדרך לא חלקה. אל תמתינו למצב ובו הדלת לא תיפתח ותיתקע והזמינו עוד היום תיקון דלת.

תיקון דלתות פלדלת שיצאו מאיזון היא פעולה פשוטה יחסית. המנעולן יבדוק את הצירים, יחשב את סטיית הדלת ויסובב את צירי הדלת לכיוון הרצוי לאחר שפירק אותה מהצירים.

לאחר שפורץ הדלתות ירכיב את הדלת חזרה ויוודא שהדלת מאוזנת לחלוטין, היא תשוב לפעילות תקינה.

תיקון זרוע רב בריח

המנעולן ממפצח המנעולים מבצע גם תיקון זרוע רב בריח. מנגנון הנעילה של דלתות רב בריח מפעילות מספר זרועות הנועלות את הדלת לכל כיווני המשקוף.

תקלה נפוצה במנגנונים אלה היא כאשר אחת הזרועות ממנגנון הנעילה המרכזי משתחררת.

בדרך כלל מדובר בזרוע הנועלת את הדלת לכיוון הרצפה ולפעמים אף הדלת ננעלת ללא התראה בגלל זה.

המנעולן במפצח המנעולים יגיע תוך זמן קצר למקום התקלה, יפרק את מנגנון הנעילה ויתקין את זרוע הנעילה מחדש. במקרים מסוימים אף ניתן לוותר על אחת מזרועות הנעילה וזאת לפי החלטת הלקוח.

תיקון מנעול שעבר חבלה

האם אפשר לתקן מנעול שחיבלו בו השכנים?

אין מה לעשות, לפעמים אנו מתמודדים עם שכנים מרגיזים, ילדים משועממים או ניסיון פריצה כושל. הם עלולים לחבל במנעול, לשבור אותו ואף לדחוף פנימה חומרים שונים.

פורץ המנעולים מצויד בכלי עבודה מיוחדים לשליפת גופים זרים מחור המנעול והוא יכול להשיב את הצילינדר לפעילות ברוב המקרים. כאשר מתבצעת חבלה שהורסת את מנגנון הנעילה יש צורך להחליף את המנעול למנגנון חדש ונציע לכם כמה מנעולים לבחירתכם.

תיקון דלתות פלדלת שהתקלפו

דלת הפלדלת מצופה בטפט הקובע את צבע הדלת ואת הדוגמה שלה. עם השנים עלול ציפוי זה להתקלף אך הדלת עדיין תקינה לגמרי ואין צורך להחליפה. במקרה כזה יגיע המנעולן כדי לסייע לכם.

נוכל להחליף לכם את הטפט בדיוק בצבע ובדוגמה שהייתה לכם, ותוכלו גם לבחור ציפוי חדש. אנו מנוסים בהחלפת הציפוי ועובדים עם חומרי הגלם המקוריים של חברת פלדלת. ראשית נקלף את הציפוי הישן ולאחר מכן נדביק במומחיות את הטפט החדש.

כל אנשי הצוות שלנו הם בעלי ניסיון ומספקים שירות אדיב ודיסקרטי. אנו בעלי אישור מהמשטרה כנדרש ועובדים התמחויות במתן שירות לדלתות פלדלת.

נשמח לשרת אתכם באזור מפצח המנעולים וכל השפלה בשירותי מנעולנות כגון פריצת מנעולים, פריצת רכבים, פריצת אופנועים, פריצת כספות ועוד.

לשירותי תיקון דלת פלדלת – חייגו עכשיו: 077-342-3100 – מפצח המנעולים